POMAGAM Z SEYSSO

Akcja charytatywna

POMAGAM Z SEYSSO 


„Każdy ma coś, co może dać innym”

Barbara Bush

  

Wierzymy, że jednocząc siły i działając wspólnie, jesteśmy w stanie pomóc i zmienić na lepsze życie większej liczbie potrzebujących. Dlatego firma WM Brands we współpracy z trzema organizacjami charytatywnymi organizuje akcję "Pomagam z SEYSSO". Dzięki niej najbardziej potrzebujący otrzymają to, na czym znamy się najlepiej - uśmiech.

Akcja „Pomagam z SEYSSO” miała miejsce na targach stomatologicznych CEDE 2019 w Poznaniu. Każdy klient oraz uczestnik quizu, otrzymał żeton o wartości 5zł. Żeton mógł zostać przeznaczony na jedną z trzech organizacji charytatywnej - dom dziecka, fundację stomatologiczną lub hospicjum.

Pula z zebranych żetonów została przekazana trzem organizacjom charytatywnym w produktach Feelo i SEYSSO.Fundacja stomatologiczna – Wiewiórki Julii

W dzień Świętego Mikołaja odwiedziliśmy fundację Wiewiórki Julii i przekazaliśmy 202 szczoteczki Feelo Kids o wartości 2000 zł dla podopiecznych fundacji.

Wiewiórki Julii to pierwsza i zarazem jedyna fundacja w Polsce, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej osobom jej potrzebującym.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu!


Dom Dziecka – Dom Dziecka nr 9

Na Święta Bożego Narodzenia podopieczni Domu Dziecka nr 9 otrzymają w tym roku coś wyjątkowego! Szczoteczki soniczne SEYSSO wraz zapasem końcówek o wartości prawie 7000 zł zostały przekazane na ręce Pana Dariusza Żelechowskiego.

Mamy nadzieję, że nasze prezenty wywołują dużo radości i uśmiechu!


Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Nowy rok udało nam się rozpocząć od dobrego uczynku! Przekazaliśmy na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, pasty i szczoteczki marek SEYSSO i Feelo, o łącznej wartości 6000 zł. Jesteśmy przekonani że nasze produkty trafiły w dobre ręce!

Wybierz dystrybutora: