POMAGAMY


„Każdy ma coś, co może dać innym”

Barbara Bush  
Interwencyjny Ośrodek PreadopcyjnyWe współpracy z doktor Aleksandrą Burczyńską znaną jako Zdrowa Buzia i firmą Shop Dent mieliśmy przyjemność pomagać Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnemu w Otwocku. Ośrodek ten przyjmuje noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Małym pacjentom przekazaliśmy szczoteczki soniczne SEYSSO Baby wraz z zapasowymi końcówkami, o wartości 1996 złotych.Kolejny raz uczestniczyliśmy w licytacjach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Wami udało nam się zebrać ponad 1200zł! Tym razem pieniądze zebrane z licytacji naszych szczoteczek SEYSSO Gold pomogą w zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dziękujemy za wspólne pomaganie!POMAGAM Z SEYSSO

Wierzymy, że jednocząc siły i działając wspólnie, jesteśmy w stanie pomóc i zmienić na lepsze życie większej liczbie potrzebujących. Dlatego firma WM Brands we współpracy z trzema organizacjami charytatywnymi organizuje akcję "Pomagam z SEYSSO". Dzięki niej najbardziej potrzebujący otrzymają to, na czym znamy się najlepiej — uśmiech.

Akcja „Pomagam z SEYSSO” miała miejsce na targach stomatologicznych CEDE 2019 w Poznaniu. Każdy klient oraz uczestnik quizu, otrzymał żeton o wartości 5 zł. Żeton mógł zostać przeznaczony na jedną z trzech organizacji charytatywnej — dom dziecka, fundację stomatologiczną lub hospicjum.

Pula z zebranych żetonów została przekazana trzem organizacjom charytatywnym w produktach Feelo i SEYSSO.Fundacja stomatologiczna – Wiewiórki Julii

W dzień Świętego Mikołaja odwiedziliśmy fundację Wiewiórki Julii i przekazaliśmy 202 szczoteczki Feelo Kids o wartości 2000 zł dla podopiecznych fundacji.

Wiewiórki Julii to pierwsza i zarazem jedyna fundacja w Polsce, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej osobom jej potrzebującym.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu!Dom Dziecka – Dom Dziecka nr 9

Na Święta Bożego Narodzenia podopieczni Domu Dziecka nr 9 otrzymają w tym roku coś wyjątkowego! Szczoteczki soniczne SEYSSO wraz z zapasem końcówek o wartości prawie 7000 zł zostały przekazane na ręce Pana Dariusza Żelechowskiego.

Mamy nadzieję, że nasze prezenty wywołują dużo radości i uśmiechu!Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

 Nowy rok 2020 udało się rozpocząć od dobrego uczynku. 
Przekazaliśmy na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pasty i szczoteczki marek SEYSSO i Feelo, o łącznej wartości 6000 zł. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty trafiły w dobre ręce!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji Pomagam z SEYSSO podczas targów CEDE.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl