POMAGAMY

Akcje charytatywne SEYSSO

POMAGAM Z SEYSSO 


„Każdy ma coś, co może dać innym”

Barbara Bush  


Wierzymy, że jednocząc siły i działając wspólnie, jesteśmy w stanie pomóc i zmienić na lepsze życie większej liczbie potrzebujących. Dlatego firma WM Brands we współpracy z trzema organizacjami charytatywnymi organizuje akcję "Pomagam z SEYSSO". Dzięki niej najbardziej potrzebujący otrzymają to, na czym znamy się najlepiej — uśmiech.

Akcja „Pomagam z SEYSSO” miała miejsce na targach stomatologicznych CEDE 2019 w Poznaniu. Każdy klient oraz uczestnik quizu, otrzymał żeton o wartości 5 zł. Żeton mógł zostać przeznaczony na jedną z trzech organizacji charytatywnej — dom dziecka, fundację stomatologiczną lub hospicjum.

Pula z zebranych żetonów została przekazana trzem organizacjom charytatywnym w produktach Feelo i SEYSSO.Fundacja stomatologiczna – Wiewiórki Julii

W dzień Świętego Mikołaja odwiedziliśmy fundację Wiewiórki Julii i przekazaliśmy 202 szczoteczki Feelo Kids o wartości 2000 zł dla podopiecznych fundacji.

Wiewiórki Julii to pierwsza i zarazem jedyna fundacja w Polsce, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej osobom jej potrzebującym.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu!Dom Dziecka – Dom Dziecka nr 9

Na Święta Bożego Narodzenia podopieczni Domu Dziecka nr 9 otrzymają w tym roku coś wyjątkowego! Szczoteczki soniczne SEYSSO wraz z zapasem końcówek o wartości prawie 7000 zł zostały przekazane na ręce Pana Dariusza Żelechowskiego.

Mamy nadzieję, że nasze prezenty wywołują dużo radości i uśmiechu!Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

 Nowy rok 2020 udało się rozpocząć od dobrego uczynku. 
Przekazaliśmy na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pasty i szczoteczki marek SEYSSO i Feelo, o łącznej wartości 6000 zł. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty trafiły w dobre ręce!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji Pomagam z SEYSSO podczas targów CEDE.


Wybierz dystrybutora: