Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szczoteczki soniczne do twarzy

Szczoteczki soniczne SEYSSO to produkty rewolucyjne, o wyjątkowej jakości i świetnej funkcjonalności.
Technologia soniczna, chociaż często kojarzona z higieną jamy ustnej, również świetnie sprawdza się w pielęgnacji twarzy. Delikatne ruchy soniczne, znakomicie oczyszczają skórę z makijażu, sebum, martwego naskórka czy innych zanieczyszczeń, które gromadzą się w ciągu dnia na twarzy. Tysiące ruchów sonicznych wykonywanych przez szczoteczki do twarzy, zapewnia przyjemny masaż, poprawiający krążenie. Szczoteczka soniczna do mycia twarzy SEYSSO to rozwiązanie, które sprawdzi się przy każdym rodzaju skóry, ze względu na delikatne, silikonowe włókna, które minimalizują ryzyko podrażnień i nie uszkadzają bariery hydrolipidowej.

Szczoteczki soniczne do twarzy

Ilość produktów: 8
Cena
-

Efekty pielęgnacyjne jak szczoteczka soniczna do twarzy wpływa na skórę?

Szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy, regularnie używane, przynoszą wiele korzyści pielęgnacyjnych. Przede wszystkim, mycie twarzy szczoteczką soniczną, pomaga głęboko oczyścić skórę, co umożliwia jej swobodne oddychanie, a to może przyczyniać się do zmniejszenia problemów skórnych. Ponadto, masaż wykonany za pomocą ruchów sonicznych, pobudza krążenie skóry pozostawiając ją jędrną i lśniącą. Używanie szczoteczki sonicznej do twarzy przygotowuje skórę do dalszych procedur pielęgnacyjnych, zapewniając lepsze rezultaty stosowanych kosmetyków.

Jak używać szczoteczki sonicznej do mycia twarzy?

Mycie twarzy szczoteczką soniczną.

Do mycia twarzy szczoteczką soniczną nie potrzeba większej 1lozo1i. Przed rozpoczęciem samego procesu mycia twarzy, zaleca się aby zwilżyć skórę. Następnie na końcówkę szczoteczki należy nałożyć żel lub piankę do mycia twarzy. Poprzyłożeniu szczoteczki do skóry, wybrać odpowiedni program i zacząć od kolistych ruchów ze środka twarzy, w stronę żuchwy, uszu i linii włosów. Zaleca się omijanie okolic oczu i ust. Szczoteczka soniczna do twarzy SEYSSO pracuje na trybie dwuminutowym i po zakończonej pielęgnacji sama się wyłączy. Szczoteczką do twarzy można również wykonać przyjemny masaż, na odpowiednim trybie, używając do tego np. serum lub kremu.

Jak często używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

Zazwyczaj słyszy się o używaniu szczoteczki do twarzy raz na tydzień lub nawet dwa. W przypadku szczoteczek sonicznych do oczyszczania twarzy SEYSSO, dopuszcza się używanie jej na co dzień. Wszystko za sprawą delikatnych silikonowych wypustek oraz przeprowadzonych badań, które dowiodły, że szczoteczki SEYSSO nie uszkadzają bariery hydrolipidowej twarzy. Warto jednak pamiętać, aby dostosować częstotliwość używania jej do potrzeb skóry.

Szczoteczki soniczne do twarzy SEYSSO – czym się wyróżniają?

Szczoteczki soniczne do twarzy SEYSSO to przede wszystkim profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenia, w stylowej oprawie. Dzięki szybkiej zmianie końcówki, szczoteczka do zębów zamienia się w urządzenie pielęgnacyjne do domowego spa. To co je wyróżnia, to przeprowadzone badania dermatologiczne. Badania te wykazały, że silikonowe szczoteczki do twarzy SEYSSO nie uszkadzają bariery hydrolipidowej skóry, dzięki czemu mogą być one używane codziennie! Ponadto szczoteczki soniczne do twarzy SEYSSO posiadają różne tryby pracy, które na podstawie ilości drgań sonicznych na minutę, dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki wodoodporności, timerowi oraz ergonomicznej konstrukcji, szczoteczki soniczne SEYSSO zapewniają komfort i łatwość użycia każdego dnia.

Inne produkty w ofercie SEYSSO.

W ofercie SEYSSO znajdują się również inne szczoteczki soniczne, które kompleksowo zadbają o higienę jamy ustnej. W tym szczoteczki dla dzieci w wieku0-3 lat (SEYSSO Baby) oraz od 10 roku życia (SEYSSO Junior). Razem z SEYSSO zadbasz o kompleksową ochronę swojego uśmiechu również dzięki irygatorom i kosmetykom. Zapewniamy, że każdy znajdzie u nas produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb pielęgnacyjnych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 181 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
5/5
2024-07-09
Polecam
pixel