Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty

Instrukcje dotyczące zwrotu towaru zakupionego przez Internet

W SEYSSO Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy wygodne i proste procedury zwrotów i reklamacji.

Zasady ogólne: Masz ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu przez Internet w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Warunki i sposób zwrotu opisaliśmy poniżej. 

Warunki zwrotu:

  1. Ograniczenia zwrotu: Chcemy zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Dlatego niektóre towary ze względu na ochronę zdrowia, nie kwalifikują się do zwrotu po ich rozpakowaniu.

  2. Zwrot zestawów: Jeśli zakupiłeś zestaw produktów, możemy przyjąć zwrot tylko całego zestawu. W ten sposób zapewniamy wszystkim klientom pełną wartość i satysfakcję z zakupionych zestawów.

Procedura zwrotu:

  1. Dokumenty dołączane do zwrotu: Prosimy o dołączenie wypełnionego formularza zwrotu oraz dowodu zakupu, czyli: paragonu, faktury, lub potwierdzenia sprzedaży. To ułatwi nam szybką i sprawną obsługę Twojego zwrotu.

  2. Adres do zwrotu: Prosimy o odesłanie paczki na adres: Shop Dent Sp. z o.o., Warsaw Distribution Center, hala D, dok D8 i D9, ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa. Gwarantujemy, że każdy zwrot zostanie rozpatrzony z należytą uwagą.

Regulamin SEYSSO


Uszkodzenie przesyłki

Zalecamy dokładne sprawdzenie przesyłki przy odbiorze, w obecności kuriera. W przypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń, Klient ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki, co jest niezbędne do dalszego procesu reklamacyjnego. W takiej sytuacji niezbędne jest spisanie protokołu szkody wspólnie z kurierem. Należy niezwłocznie poinformować nas o odmowie przyjęcia paczki, wysyłając protokół szkody na określony adres e-mail lub kontaktując się z nami telefonicznie. Umożliwi to natychmiastowe wysłanie nowej przesyłki do Klienta oraz złożenie reklamacji u przewoźnika.

Jeżeli, mimo uszkodzeń, Klient zdecyduje się na przyjęcie przesyłki, konieczne jest dokonanie zgłoszenia tego faktu do nas, załączając fotografie uszkodzonego opakowania zewnętrznego oraz zniszczonych produktów. Pozwoli to na odpowiednie zaadresowanie sytuacji i podjęcie stosownych działań reklamacyjnych.


Reklamacje

Rozumiemy, że jakość i niezawodność naszych produktów to klucz do Twojego zadowolenia. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszym sprzętem, zapraszamy do odwiedzenia zakładki Reklamacje. Reklamowany sprzęt prosimy wysłać na adres: Shop Dent Sp. z o.o. Reklamacje, Jana Kazimierza 25b, lokal U3, 01-248 Warszawa. Zapewniamy pełne wsparcie w procesie reklamacyjnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 157 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia i wysyłka
2024-05-29
Niestety nie mogę przyzwyczaić się do brzęczącego sygnału, który towarzyszy higienie. Jest na tyle denerwujący, że mycie zębów stało się koszmarem. Pomijając jednak kwestię udręki związanej z dźwiękiem - estetyka wykonania i praca urządzenia są na najwyższym poziomie,
pixel